• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. z możliwością kredytowania 

Czym jest spółka z o.o. z możliwością kredytowania?

Doskonałą ofertą dla Ciebie! Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością niesie za sobą wiele zalet. Jest to możliwość założenia jej przez jedną osobę, czy też jak sama nazwa wskazuje- ograniczona odpowiedzialność wspólników lub tez niski kapitał zakładowy 5000 zł, a nie jak w spółce akcyjnej- 100 000 zł.

W dodatku nasza oferta to spółka z o.o. z możliwością kredytowania. Co to oznacza? Że nasze spółki są czyste, nie posiadają żadnych zadłużeń. Posiadają tez staż czasowy. Co te dwie opcje mogą dać? Możliwość łatwiejszego zaciągnięcia kredytu. Banki zwracają uwagę na tego typu rzeczy, przez co łatwiej będzie uzyskać kredyt. Ta możliwość jest bardzo ważna dla przedsiębiorców. Przecież zaciąganie kredytów w firmie jest normalną sprawą, a czasem trudno je uzyskać.

Wariant spóła z o.o. z możliwością kredytowania posiada same zalety. Nie masz się nad czym zastanawiać. Po prostu skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej i skorzystaj z tej doskonałej opcji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.