• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółka z o.o. z kontem w banku

Na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością decyduje się z każdym rokiem coraz więcej przedsiębiorców, sprawiając, że spółka z o.o. stała się liderem jeżeli chodzi o ilość prowadzonych pod sobą przedsięwzięć. Dlaczego jednak przedsiębiorcy tak chętnie decydują się na założenie spółki z o.o.?
Powodów jest kilka. Po pierwsze, założenie tej jednostki jest stosunkowo bezpieczne. Spółka z o.o. posiada osobowość prawną w związku z czym za swoje zobowiązania odpowiada całym swoim majątkiem nie narażając przy tym prywatnego majątku wspólników. Innym pozytywnym aspektem spółki z o.o. jest niewielki kapitał zakładowy wynoszący zaledwie 5 tysięcy złotych. Dzięki tak niewielkim wkładom nawet osoby niedysponujące zbyt dużymi środkami mogą zdecydować się na założenie swojej firmy. Spółka z o.o. może zostać założona przez niemal każdego w każdym celu prawnie dopuszczalnym. Ograniczeń w tym zakresie nie mają nawet cudzoziemcy.

Wielu przedsiębiorców dodatkowo decyduję się na kupno gotowej spółki z o.o. w celu pominięcia jej problematycznej rejestracji. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim prowadzeniu firmy. Kupując spółkę warto zdecydować się na podmiot, który prócz elementów obligatoryjnych takich, jak numer NIP, KRS I REGON oraz umowa dysponuje też indywidualnym rachunkiem bankowych. Jeżeli interesuje Państwa gotowa spółka z o.o. z kontem w banku, zapraszamy do kontaktu z nasza firmą!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.