Spółki z o.o. z kontem w banku

Prowadząc spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością koniecznie należy zadbać o zapewnienie jej indywidualnego rachunku w banku. Rozdzielenie prywatnych środków od majątku firmy jest niezwykle istotne zwłaszcza ze względu na ewentualne kontrole skarbowe, dlatego o utworzenie firmowego konta bankowego warto zadbać już na początku prowadzenia firmy.

Najlepszym rozwiązaniem na pominięcie formalności z tym związanych jest zakup gotowej spółki z o.o. z kontem w banku. Jest to gotowy podmiot gospodarczy, który został już zarejestrowany w niezbędnych instytucjach w związku z czym dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową sporządzoną w formie aktu notarialnego. Prócz obligatoryjnych elementów posiada także własny rachunek w banku.

Spółki z o.o. z kontem w banku na sprzedaż to oferta naszej firmy. Oferujemy zupełnie nowe, czyste spółki gwarantujące szybki i bezpieczny start. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe