• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. przez Internet

Możliwość zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet istnieje od 1 stycznia 2012 roku. Spółka z o.o. przez Internet zostaje założona w ciągu maksymalnie 24 godzin od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Obecnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki możliwości założenia jej przez Internet stała się jeszcze bardziej popularna. Przedsiębiorca może samodzielnie dokonać rejestracji na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółka z o.o. przez Internet zakładana jest bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty, które niezbędne są do jej założenia generowane są automatycznie po wprowadzeniu danych przez użytkownika.

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.