• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. komandytowa 2018

Spółka z o.o. komandytowa to spółka komandytowa, w której jednym ze wspólników jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – komplementariusz. Komandytariuszem mogą być zarówno osoby fizyczne jak i osoby prawne.

Kodeks Spółek Handlowych określa, że prawo reprezentacji spółki z o.o. komandytowej ma komplementariusz pod warunkiem, że umowa spółki nie zawiera żadnych ustaleń. Komandytariusz nie jest zobowiązany do prowadzenia spraw spółki z o.o.

Spółka z o.o. komandytowa 2018 to połączenie dwóch rodzajów spółek pozwalające na optymalizację podatkową przy odpowiedniej wysokości obrotów. Spółka z o.o. reprezentuje oraz zarządza spółką. Zysk generuje spółka z o.o. komandytowa co pozwala uniknąć opodatkowania.

Ta forma prawna staje się coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców. Z pewnością atrakcyjnym czynnikiem jest niższe opodatkowanie i ryzyko odpowiedzialności za zobowiązania niemal na poziomie spółki z o.o..

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura. Rejestracja oraz sprzedaż gotowych spółek. Profesjonalna pomoc przedsiębiorcom.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00