• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. dla cudzoziemców w Polsce

Spółka z o.o. dla cudzoziemców w Polsce jest możliwa do założenia. Jednak należy pamiętać, że międzynarodowe umowy zawarte pomiędzy poszczególnymi państwami, a Polską mogą wprowadzać dodatkowe ograniczenia lub uprawnienia podczas tego procederu.

Niektórzy cudzoziemcy mogą podejmować i prowadzić działalność gospodarczą na równi z polskimi obywatelami. Do grupy tych cudzoziemców należą migranci, którzy posiadają w Polsce m.in. zezwolenie na pobyt czasowy lub pobyt rezydenta długoterminowego UE. Również cudzoziemcy, którzy są w Polsce na podstawie wizy lub Ci, którzy przebywają zagranicą, a których obecność nie jest wymagana przy rejestracji spółki, mogą założyć jedną z czterech form działalności gospodarczej:
- spółkę komandytową,
- spółkę komandytowo – akcyjną,
- spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,
- spółkę akcyjną.

Spółka z o.o. dla cudzoziemców w Polsce jest podobnie jak dla polskich przedsiębiorców, atrakcyjną działalnością gospodarczą. Cudzoziemcy zachęceni do założenia spółki w naszym kraju wzmacniają polską gospodarkę i chyba to wydaje się być najważniejsze.

Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy naszych ekspertów zarówno w kwestii zakupu gotowego podmiotu, jak i rejestracji nowej spółki. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i przygotowaniem niezbędnej dokumentacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.