• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Spółka z o.o. dla cudzoziemców w Polsce

Spółka z o.o. dla cudzoziemców w Polsce jest możliwa do założenia. Jednak należy pamiętać, że międzynarodowe umowy zawarte pomiędzy poszczególnymi państwami, a Polską mogą wprowadzać dodatkowe ograniczenia lub uprawnienia podczas tego procederu.

Niektórzy cudzoziemcy mogą podejmować i prowadzić działalność gospodarczą na równi z polskimi obywatelami. Do grupy tych cudzoziemców należą migranci, którzy posiadają w Polsce m.in. zezwolenie na pobyt czasowy lub pobyt rezydenta długoterminowego UE. Również cudzoziemcy, którzy są w Polsce na podstawie wizy lub Ci, którzy przebywają zagranicą, a których obecność nie jest wymagana przy rejestracji spółki, mogą założyć jedną z czterech form działalności gospodarczej:
- spółkę komandytową,
- spółkę komandytowo – akcyjną,
- spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,
- spółkę akcyjną.

Spółka z o.o. dla cudzoziemców w Polsce jest podobnie jak dla polskich przedsiębiorców, atrakcyjną działalnością gospodarczą. Cudzoziemcy zachęceni do założenia spółki w naszym kraju wzmacniają polską gospodarkę i chyba to wydaje się być najważniejsze.

Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy naszych ekspertów zarówno w kwestii zakupu gotowego podmiotu, jak i rejestracji nowej spółki. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i przygotowaniem niezbędnej dokumentacji.





ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00





Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.