• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa zakładanie

Nie od dzisiaj wiadomo i zapewne wielu z Państwa przekonało się o tym na własnej skórze, że tradycyjny proces rejestracji spółki jest skomplikowany i bardzo uciążliwy. Jest to spowodowane tym, iż wiążę się z koniecznością wypełnienia wielu wniosków oraz dokumentów. Niestety całkowite pominięcie tych niedogodności jest niemożliwe. Jedynym rozwiązaniem na szybkie rozpoczęcie działalności w formie spółki z o.o. jest zakup gotowej spółki.

Nabywając gotowy podmiot, przedsiębiorca otrzymuje podmiot, w ramach którego może prowadzić swoją firmę. Wówczas jedynym obowiązkiem przedsiębiorcy jest złożenie podpisu na umowie, a następnie dokonanie aktualizacji danych na umowie spółki.

Gotowa spółka jest wyposażona w numery takie, jak NIP, KRS, REGON i opcjonalnie VAT. Dodatkowo posiada również kapitał zakładowy i komplet wymaganej dokumentacji.

Rejestracja spółki w Warszawie ma bardzo duży wpływ na prosperowanie firmy, co okazuje się bardzo pomocne w początkowej fazie prowadzenia działalności. Spółka dzięki temu, że posiada swoją siedzibę w stolicy, ma znacznie większe szanse na pozyskanie Klientów oraz kontrahentów. Jest to spowodowane tym, że prestiżowa lokalizacja spółki znacząco podnosi jej wiarygodność na rynku.

Tak więc spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa zakładanie nie jest najlepszym możliwym wyjściem, ponieważ jest nim zakup gotowej spółki.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.