• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Każdy pragnący rozpocząć prowadzenie własnej firmy musi dokonać wyboru formy działalności, jaką zamierzają zarejestrować. Wielu z przedsiębiorców marzy o tym, aby założyć spółkę z o.o., jednak chcieliby równocześnie ominąć podwójne opodatkowanie, które stanowi jedną z jej największych wad. Nie zdają sobie oni sprawy, że osiągnięcie tego jest jak najbardziej możliwe.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa łączy zalety obu podmiotów wchodzących w jej skład i pozwala osiągnąć wymieniony przeze mnie nieco wyżej stan, w którym dochód podlega tylko jednokrotnemu opodatkowaniu a prywatny majątek właścicieli jest całkowicie bezpieczny. Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na jej założenie, ponieważ skupia największe zalety i pozwala wyeliminować największe wady spółek, które ją tworzą.

Jeżeli uważasz, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to podmiot idealny dla Ciebie, jednak obawiasz się procesu jej zakładania, skontaktuj się z nami, nasi doradcy udzielą Ci porad prawnych lub wykonają całą procedurę w Twoim imieniu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.