• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z kontem w banku na sprzedaż

Sprzedaż gotowych spółek z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Potencjalni przedsiębiorcy doskonale wiedzą bowiem, jak wiele formalności mogą pominąć decydując na kupno gotowej jednostki. Gotowa spółka pozwala natychmiast rozpocząć prowadzenie firmy, a wraz z tym daje możliwość by móc od razu generować zyski. Samodzielna rejestracja z kolei zajmuje kilka tygodni, przez które potencjalny przedsiębiorca musi bezczynnie czekać na możliwość podjęcia jakichkolwiek kroków w biznesie.

Decydując się na zakup gotowej spółki warto jednak zadbać by została wyposażona w indywidualny rachunek bankowy. Co prawda nie istnieje przepis, który nakazywałby przedsiębiorcy posiadanie osobnego konta w banku dla swojej firmy, jednak jest to bardzo roztropne, ponieważ w przypadku kontroli skarbowej nasze prywatne środki nie będą w żadnym stopniu zagrożone. Rozdzielenie finansów firmowych od prywatnego majątku daje również jasny obraz sytuacji finansowej firmy, a wraz z tym pozwala planować jej kolejne działania.

Jeżeli interesuje Państwa spółka z kontem w banku na sprzedaż serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przedstawią ofertę naszej firmy w tym zakresie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00