• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówS24 założenie spółki z o.o.

S24 założenie spółki z o.o. - na czym polega? Jak poprawnie przeprowadzić procedurę założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy warto zlecić rejestrację spółki specjalistom?

Czym jest system S24?

System S24 umożliwia złożenie wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego w zakresie rejestracji m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowej, spółki jawnej i prostej spółki akcyjnej. Warto tutaj zaznaczyć, że za pośrednictwem tego systemu mamy możliwość dokonania aktualizacji danych w KRS oraz złożenia dokumentów.

Rejestracja spółki w S24 - jakie korzyści?


Wielu przyszłych przedsiębiorców decyduje się na założenie spółki za pośrednictwem systemu S24. Powodem tego są korzyści wynikające z korzystania do systemu do szybkiej rejestracji spółki:
- oszczędność czasu
- automatyczna procedura, intuicyjna krok po kroku
- wygoda
- oszczędność pieniędzy - znaczne mniejsze koszty niż w przypadku tradycyjnej rejestracji

S24 założenie spółki z o.o.

Rejestrując spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością należy pamiętać o obowiązkach prawnych wynikających z przeprowadzania tej procedury. Istotnie należy zaznaczyć, że wszelkie wnioski, dokumenty i załączniki muszą być dołączone do wniosku o wpis KRS. Warto również pamiętać o poprawnym wypełnieniu wniosku o rejestrację spółki w rejestrze przedsiębiorców.
Wszelkie błędy powodują wezwanie do uzupełnienia braków lub odrzucenie wniosku przez sąd rejestrowy.

S24 założenie spółki z o.o. oferta i pomoc Kancelarii

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w zakresie rejestracji spółki w S24. W imieniu klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności rejestracyjnych - przygotowanie i złożenie wniosków do KRS.
Zainteresowanych współpracą - założenie spółki w S24, zapraszamy do kontaktu.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnejDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.