• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki z o.o. w VAT 2017

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prawna przedsiębiorstwa, które zostaje utworzone przez jedną lub więcej osób odpowiadających za zobowiązania spółki w sposób ograniczony. W Polsce jest to spółka handlowa, czyli regulowana przez przepisy Kodeksu Spółek Handlowych.

Ten rodzaj spółki zobowiązany jest do prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości. Po zakończeniu roku spółka ma obowiązek sporządzenia sprawozdania finansowego. Spółka z o.o. to najczęściej wybierana forma spółki. Może zostać założona zarówno tradycyjnie, jak i za pośrednictwem Internetu. W tym roku mogą zostać wprowadzone nowe przepisy, które sprawią, że rejestracja spółki z o.o. w VAT 2017 będzie znacznie trudniejsza. Przedsiębiorcy chcący pozyskać VAT dla spółki mogą spotkać się z odmową Urzędu. Zmiany mają na celu wyeliminowanie występujących oszustw podatkowych.

Oferujemy pomoc w zakładaniu spółek. Nasze grono ekspertów przeprowadzi za Państwa całą procedurę założenia, aby mogli Państwo w kilka dni prowadzić własny biznes. Zapraszamy do współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.