• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki w KRS opłaty

Założenie własnej firmy jest związane z wieloma procedurami, z którymi musisz się zmierzyć, aby ostatecznie móc prowadzić własną działalność. Bieganina od urzędu do urzędu i uzupełnianie wszystkich koniecznych dokumentów i formularzy bywa męczące. Mówi się, że bardzo trudnym etapem jest rejestracja spółki w KRS opłaty i wszystkie wymagane dokumenty z tym związane.

Koszty rejestracji spółki w KRS można podzielić na dwie odrębne części. Opłata sądowa wynosząca 500 złotych oraz ogłoszenie wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym – 100 złotych.
Obydwie te opłaty uiszcza się w kasie sądu odpowiedniego do siedziby firmy. Dowód wpłaty, który otrzymasz, musisz załączyć do wniosku. Obecnie opłaty sądowe zostały ujednolicone i zarówno za rejestrację spółki osobowej, jak i kapitałowej, nie ważne czy drogą elektroniczną, czy kapitałową – kwota jest taka sama.

Ważne jest to, że osoba składająca wniosek musi bez wcześniejszego wezwania uiścić opłaty związane z rejestracją. Wniosek, w którym wymóg ten nie został spełniony, zostaje zwrócony i po uzupełnieniu, może zostać złożony ponownie w terminie 7 dni.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.