• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki na odległość

Rejestracja własnej firmy dla niejednego przedsiębiorcy jest stresującą sytuacją. Dokumenty niezbędne do założenia spółki, które składane są do urzędu muszą być wypełnione bezbłędnie, gdyż nawet jeden błąd może spowodować konieczność powtórzenia całego procesu rejestracji od początku.

Przedsiębiorcy, którzy planują założyć działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością mogą zrobić to zdalnie. Rejestracja spółki na odległość możliwa jest w Polsce od stycznia 2012 roku dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Rejestracja spółki na odległość możliwa jest z każdego miejsca w Polsce. Spółka zostaje zarejestrowana w maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Zastanawiają się Państwo nad założeniem własnej firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Zapraszamy do kontaktu z nami, oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie rejestracji spółki przez internet.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.