• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółki komandytowej w KRS

Rejestracja spółki komandytowej w KRS to proces przez, który będziemy musiał przejść każdy przedsiębiorca, który marzy o rozpoczęciu działalności gospodarczej w formie spółki komandytowej. Proces ten będzie wymagał spełnienia kilku formalności. Bardzo ważną kwestią jest sporządzenie umowy spółki, która stanowi podstawę do utworzenia podmiotu gospodarczego w formie spółki komandytowej.

Zgodnie z aktualnie obowiązującym regulacjami prawnymi umowa spółki obligatoryjnie musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego. Nie zachowanie tej formy spowoduje, że rejestracja spółki komandytowej w KRS zakończy się niepowodzeniem. Kolejnym bardzo ważnym krokiem będzie wypełnienie odpowiednich formularzy KRS, które dopełnią cały proces zakładania spółki, w przypadku spółki komandytowej właściwy będzie formularz KRS-W1.

Jeśli spółka komandytowa to forma prawna stworzona dla Państwa zapraszamy do współpracy. Nasza Kancelaria umożliwi Państwu szybkie podjęcie działalności gospodarczej. Z pomocą naszych ekspertów rejestracja spółki komandytowej w KRS przebiegnie płynnie i bez najmniejszych problemów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.