• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek z o.o. przez obcokrajowców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystna forma prowadzenia firmy. Wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, założyć ją może niemal każdy (wyjątek stanowi wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o.) w dowolnym celu prawnie dopuszczalny. W przypadku obcokrajowców do ich założenia uprawnieni są wszyscy bez względu na kraj ich pochodzenia.

Niestety rejestracja spółek z o.o. przez obcokrajowców jest niezwykle problematyczna. Wiąże się z koniecznością odwiedzenia wielu urzędów w celu złożenia w nich całej masy wcześniej uzupełnionych dokumentów. Proces taki trwać może nawet kilka tygodni.
Aby pominąć te niedogodności, warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki. Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany do tego, aby móc natychmiast rozpocząć prowadzenie pod sobą firmy. Dysponuje on kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS, REGON, opcjonalnie też wpisem do rejestru płatników VAT.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek dla obcokrajowców. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.