• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja sp. z o.o. sp. k.

Spółka z o.o. spółka komandytowa to nowa, bardzo ciekawa forma działalności, która zyskuje coraz większą popularność. Komplementariuszem jest tutaj spółka z o.o., a komandytariuszem najczęściej wspólnik tej spółki bądź osoba trzecia. Dlaczego napisałam, że jest to ciekawa forma? Gdyż przy osiągnięciu odpowiedniej wielkości obrotów możliwa jest optymalizacja podatkowa.

Rejestracja sp. z o.o. sp. k. nie należy do łatwych procesów. W dodatku, jeśli robimy to samodzielnie, może nawet się zdarzyć, że będziemy czekać około miesiąca na decyzję KRS. Jest to więc czasochłonne, a poza tym wymaga załatwienia wielu formalności i wypełnienia odpowiednich wniosków.

Jeśli więc interesuje Cię prowadzenie działalności w tej formie, ale nie masz głowy do tego, żeby ją samemu założyć, skorzystaj z usługi naszej firmy. Rejestracja sp. z o.o. sp. k. to dla nas żaden problem! Z chęcią zajmiemy się nią za Ciebie. W dodatku zrobimy to szybko i bez jakichkolwiek komplikacji.

Jesteś zainteresowany propozycją? Nic dziwnego. Większość osób zleca wykonanie tej usługi firmom, które się w niej specjalizują. Jest to bowiem alternatywne rozwiązanie pomagające zaoszczędzić czas i nerwy.
Chętnych prosimy o kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.