• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja sp. z o.o. na odległość

Od wielu lat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nieprzerwanie cieszy się wciąż wzrastającą popularnością. Jest to bardzo korzystny wariant do poprowadzenia firmy zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy.

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością założyć może niemal każdy, dodatkowo wymaga niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych.

Największym atutem spółki z o.o. jest jednak ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że jej założyciele nie muszą obawiać o własny majątek w przypadku, gdy spółka zacznie generować straty, gdyż za wszelkie zobowiązania spółka ponosi odpowiedzialność wyłącznie własnym kapitałem.

Dodatkowym ogromnym atutem tego podmiotu jest możliwość skorzystania z platformy rejestracyjnej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Rejestracja sp. z o.o. na odległość pozwala na wręcz natychmiastowe rozpoczęcie działalność gospodarczej. Ewidencja spółki online zajmuje zaledwie 24 godziny i pozwala dopełnić formalności bez konieczności opuszczania ulubionego fotela.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.