• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja firmy w Poznaniu

Masz świetny pomysł na biznes i chciałbyś go jak najszybciej realizować? Możemy Ci w tym pomóc. Posiadamy bowiem wariant rejestracja firmy w Poznaniu. Z nami Twoje przedsiębiorstwo powstanie bez komplikacji, a Ty podejmiesz wcześniej działalność gospodarczą. Będziesz mógł więc szybciej urzeczywistnić swoje cele.

W naszej ofercie znajdziesz usługę rejestracji spółki z o.o., czyli najczęściej wybieranej formy działalności. Nie bez powodu cieszy się ona tak wielką popularnością. Wyklucza przecież majątek wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania, posiada osobowość prawną, daje możliwość prostego pozyskania kapitału - poprzez włączenie nowego członka, może zostać założona nawet przez jedną osobę.

Rejestracja firmy w Poznaniu obejmuje także spółki komandytowe oraz połączenie spółki z o.o. z komandytową. Decydując się na naszą usługę oszczędzasz czas, nerwy i omijasz formalności. Polecamy ją więc wszystkim osobom chcącym rozpocząć własną działalność gospodarczą. Z nami start jest o wiele prostszy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.