Czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

W ostatnich czasach przedsiębiorcy zamiast zakładać firmę, decydują się na jej kupno. Dlaczego? Gdyż jest to rozwiązanie pozwalające na oszczędność czasu, pominięcie formalności i rozpoczęcie działalności nawet już w dniu zakupu.

Nasza firma posiada wariant czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Jeśli wybierzesz taką opcję, zyskasz gotową spółkę z o.o., zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym, posiadającą NIP i REGON, mającą czystą sytuację prawną i gotową do rozpoczęcia działalności. Umowa jest już spisana, potrzebne dokumenty są wypełnione, a wszystkie opłaty- uregulowane.

Dodatkowy fakt jest taki, że koszty związane z założeniem spółki samodzielnie, a jej zakupem prawie się pokrywają. Lepiej więc wybrać czystą spółkę, nie marnować czasu i ominąć kolejki w urzędach.

Czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż to oferta, z której na pewno będziesz zadowolony. Szybciej rozpoczniesz działalność- szybciej zaczniesz zarabiać. Alternatywne rozwiązanie= źródło sukcesu.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe