Sprzedaż spółek kapitałowych

Chcesz posiadać własną firmę? Chcesz kupić spółkę z o.o.? – Skontaktuj się z nami. Prowadzimy sprzedaż spółek kapitałowych.

W swojej ofercie posiadamy spółki z o.o. na sprzedaż. Ich zakup jest bardzo korzystny, z tego względu, że omija cię cały długi proces rejestracji spółki. Nie musisz chodzić po urzędach, załatwiać tak wielu spraw i wypełniać tylu dokumentów. Wszystko zrobiliśmy już za ciebie. Wystarczy kupić spółkę z o.o. i szybko rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Działalność swojego przedsiębiorstwa będziesz mógł rozpocząć już 1 – 2 dni po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Zakup u nas spółki z o.o. jest w pełni bezpieczny. Nie posiadamy zadłużonych spółek. Mamy tylko czyste spółki, takie które jeszcze nie prowadziły żadnej działalności. Nasze spółki posiadają dodatkowo zdolności kredytowe. Bank chętnie udzieli ci pożyczki, ponieważ twoja spółka nie będzie zadłużona i posiadać będzie staż.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty „sprzedaż spółek kapitałowych” i zostać właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, to skontaktuj się z nami.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe