• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie rachunkowości w spółce Kraków

Większość przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą wie, że profesjonalnie prowadzona księgowość w spółce to podstawowy krok do osiągnięcia sukcesu. Jednak nie wszyscy właściciele firm potrafią znaleźć kogoś, komu powierzą swoją firmę. Trzeba przyznać, że jest to duże ryzyko, więc nie warto zaufać komuś, kto jest amatorem w prowadzeniu księgowości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że prowadzenie rachunkowości w spółce Kraków to nasz cel, który staramy się realizować w najkorzystniejszy dla klienta sposób.

Prowadzenie rachunkowości w spółce Kraków to spore wyzwanie, jeśli chciałbyś sam się tym zająć. Mówiąc krótko: „nie warto!”. Po co szargać sobie nerwy niezałatwionymi sprawami, niedopilnowanymi terminami, odsetkami za nie zapłacone podatki, które z każdym dniem coraz bardziej pogrążają firmę? Powierz swoją księgowość specjalistom i zapomnij o kłopotach związanych z księgowością. Skup się w pełni na osiągnięciu sukcesu. Księgowość zostaw nam – doświadczonym specjalistom!

Interesuje Cię prowadzenie rachunkowości w spółce Kraków? Chciałbyś skorzystać z naszej pomocy? Zgłoś się do nas! Oferujemy pełną obsługę księgową firm, możliwość konsultacji z naszymi specjalistami. Zapraszam do kontaktu i podjęcia współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.