• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPozyskiwanie VAT dla spółki 2017

Na założenie spółki w tym roku z pewnością zdecyduje się ogromna liczba osób, ponieważ ilość przedsiębiorców zwiększa się z roku na rok. Chęć samorealizacji oraz możliwość zwiększenia dochodów sprawia, że coraz więcej osób chce pracować „na swoim”. Jak bezpiecznie zarejestrować spółkę?

Założenie firmy poprzedzone powinno być przeprowadzeniem procesu rejestracji spółki. Wiele osób decyduje się na samodzielne zakładanie spółki, jednak zmieniające się przepisy prawne sprawiają, że często w którymś z etapów przyszli przedsiębiorcy gubią się i muszą skorzystać z pomocy specjalisty. Obecnie coraz częściej mówi się, że pozyskiwanie VAT dla spółki 2017 może być trudniejsze po wprowadzeniu nowych przepisów.

Celem zmian jest zmniejszenie liczby występujących oszustw podatkowych poprzez zaostrzenie przepisów VAT. Wiele osób chcących nadać numery VAT dla spółki może spotkać się z odmową urzędu. Zachęcamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą Kancelarią, która przeprowadzi całą procedurę założenia spółki w kilka dni. Dzięki doświadczeniu dokonamy bezpiecznej rejestracji spółki zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.