• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady księgowej w Krakowie

Każde przedsiębiorstwo zobowiązane jest do prowadzenia firmowej księgowości. Kwestia ta jest bardzo istotna, zwłaszcza dla olbrzymich korporacji, które zostały zobowiązane do prowadzenia księgowości w formie pełnej. Podmioty te zazwyczaj decydują się na outsourcing, a więc zlecają opiekę nad rachunkowością swojego przedsiębiorstwa profesjonalnemu biuru rachunkowemu.

Niewielkie przedsiębiorstwa nie wymagają specjalistycznej opieki księgowej, gdyż wszelkie rozliczenia są w stanie wykonać samodzielnie. Dodatkowo outsourcing to również olbrzymie opłaty, na które nie stać nieduże podmioty. Jednostki te jednak nie są pozostawione same sobie. Na rynku działa mnóstwo instytucji, które oferują porady księgowe. Wyjaśniają one wszelkie niejasności, pomagają wykonać niezbędne obliczenia, a także przedstawiają możliwości zmniejszenia zobowiązań podatkowych.

Nasza firma oferuje porady księgowej w Krakowie. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, indywidualne podejście do każdego Klienta, a przede wszystkim wysokie kompetencje pracowników, które bezpośrednio wpływa na profesjonalizm naszych usług.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00