• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady księgowe przez telefon

Porady księgowe przez telefon - kiedy warto z nich skorzystać? W jaki sposób nasza Kancelaria świadczy usługę "porady księgowe przez telefon"?

Mikro oraz mali przedsiębiorcy ze względu na niewielką ilość rozliczeń opartych na zasadach księgowości uproszczonej zazwyczaj samodzielnie wykonują wszelkie obowiązki księgowe. Tym sposobem udaje im się ograniczyć spore środki, które musieli przekazać na usługi biura rachunkowego.

Mimo prostych zasad, na których oparta jest księgowość uproszczona przedsiębiorcy mogą mieć problem z niektórymi kwestiami księgowymi. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem okazują się porady księgowe przez telefon świadczone przez biura rachunkowe. Dzięki tej usłudze za niewielka opłatę otrzymamy rzetelne rozwiązanie naszego problemu, profesjonalne doradztwo i odpowiedź na wszelkie nurtujące nas pytania z zakresu naszych rozliczeń.

W przypadku wątpliwości podczas prowadzenia księgowości niezwłocznie powinniśmy skorzystać z porad specjalistów. Warto mieć bowiem na uwadze, że za wszelkie nieprawidłowości w naszych rozliczeniach będziemy musieli ponieść przykre konsekwencje zazwyczaj w formie kary grzywny.

Porady księgowe przez telefon - procedura

1. Skontaktuj się z nami i przedstaw zakres konsultacji.
2. My wycenimy porade, konsultację.
3. Wyślemy szczegółowe informacje na temat wyceny porady.
4. Jeżeli zdecydujesz się na pomoc specjalisty, po opłaceniu usługi zadzwonimy do Ciebie.

Zainteresowany poradą? Zachęcamy do kontaktu - przedstawimy szczegóły oferty, wycenimy poradę i udzielimy informacji.
Zapraszamy.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS
▸▸▸Usługi księgoweDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.