• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady księgowe przez telefon

Mikro oraz mali przedsiębiorcy ze względu na niewielką ilość rozliczeń opartych na zasadach księgowości uproszczonej zazwyczaj samodzielnie wykonują wszelkie obowiązki księgowe. Tym sposobem udaje im się ograniczyć spore środki, które musieli przekazać na usługi biura rachunkowego.

Mimo prostych zasad, na których oparta jest księgowość uproszczona przedsiębiorcy mogą mieć problem z niektórymi kwestiami księgowymi. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem okazują się porady księgowe przez telefon świadczone przez biura rachunkowe. Dzięki tej usłudze za niewielka opłatę otrzymamy rzetelne rozwiązanie naszego problemu, profesjonalne doradztwo i odpowiedź na wszelkie nurtujące nas pytania z zakresu naszych rozliczeń.

W przypadku wątpliwości podczas prowadzenia księgowości niezwłocznie powinniśmy skorzystać z porad specjalistów. Warto mieć bowiem na uwadze, że za wszelkie nieprawidłowości w naszych rozliczeniach będziemy musieli ponieść przykre konsekwencje zazwyczaj w formie kary grzywny.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.