• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc w likwidacji przedsiębiorstwa

Decyzja o likwidacji przedsiębiorstwa nie jest zazwyczaj łatwa. Niestety, w przypadku niektórych firm, musi ona wcześniej lub później zapaść. Po podjęciu takiej decyzji, przedsiębiorca powinien zadbać o szereg czynności, które wiążą się z likwidacją firmy.

Niektóre biura i kancelarie oferują pomoc w likwidacji przedsiębiorstwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedsiębiorca zmuszony do zamknięcia swojej działalności może polegać na profesjonalnych radach osób, które dysponują wiedzą na ten temat. Nie można przeoczyć faktu, że proces likwidacji przedsiębiorstwa może być trudny dla właściciela, który angażował się w budowanie firmy od podstaw. Skorzystanie z usług specjalistów może znacznie ułatwić całą procedurę, a nawet oszczędzić wysiłku związanego z załatwianiem niektórych formalności.

Jeśli stoją Państwo przed wyzwaniem w postaci likwidacji przedsiębiorstwa, zapraszamy do kontaktu. Nasza firma może zaoferować profesjonalną pomoc w przeprowadzeniu likwidacji działalności gospodarczej. Postaramy się zorganizować ją tak, aby była procesem możliwie komfortowym i korzystnym dla właściciela działalności.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.