• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPełna księgowość Kraków

Prowadzenie firmy wiąże się z ogromną ilością obowiązków, z którymi przedsiębiorcy muszą sobie radzić, aby osiągnąć sukces. Kto powiedział, że sami muszą podołać wszystkim zobowiązaniom? Skorzystanie z pomocy naszej firmy pomoże Ci sprawniej zarządzać firmą! Problemy z prowadzeniem ksiąg, rachunkowością, finansami? Sposobem na to jest pełna księgowość Kraków.

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie spółek pozwala nam stwierdzić, że nie każdy przedsiębiorca daje sobie rade z prowadzeniem firmy. Dlaczego? Głównym problemem są rachunki, faktury, księgi, ewidencje, czyli jednym słowem księgowanie. Niektóre typy spółek obligują przedsiębiorców do prowadzenia bardziej skomplikowanych ewidencji księgowych. To sprawia, że większość z nich, jeżeli zajmują się tym sami, popada w kłopoty, które prowadzą do upadłości firmy. Po co narażać się na tak ogromne straty, skoro oferujemy Ci swoją pomoc?

Pełna księgowość Kraków jest stworzona dla Ciebie, byś nie stracił tego, co już masz! Skontaktuj się z naszymi doradcami. Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.