Wirtualny adres spółki

Adres firmy jest obowiązkowym elementem każdej działalności gospodarczej, bez niego nie uda nam się jej nawet zarejestrować. Już w momencie składnia wniosku do KRS musimy przedłożyć dokument potwierdzający prawo korzystania z lokalu, który podamy jako adres rejestrowy spółki. Ponieważ wynajem, albo tym bardziej zakup powierzchni biurowej kosztuje krocie, businessmani coraz częściej decydują się na inwestycję w wirtualny adres spółki.

Korzystają oni z usługi E-biura ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że tylko w taki sposób pozyskają możliwość ulokowanie swojej firmy w centrum miasta, co z całą pewnością doda jej prestiżu, sprawi, że będzie bardziej rozpoznawalna i co za tym idzie ceniona. Wirtualny adres spółki może stać się całkiem rzeczywisty. Jeżeli przedsiębiorca zdecyduje się urządzić zebranie z udziałowcami albo kontrahentami, bez najmniejszego problemu, w bardzo atrakcyjnej cenie będzie mógł wynająć salę konferencyjną oraz zapewnić sowim gościom pełną obsługę spotkania.

Jeżeli Państwo również chcą czerpać korzyści jakie niesie za sobą to rozwiązanie, zapraszam do kontaktowania się z naszą firmą, która zajmuje się prowadzeniem wirtualnego biura.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe