Założenie spółki komandytowej w Krakowie

Jeżeli chcesz prowadzić większe przedsięwzięcie, ale nie masz odpowiedniej wysokości środków na pokrycie kapitału zakładowego, wybierz spółkę komandytową. Ta forma działalności zmniejsza ryzyko dla jednej kategorii wspólników, czyli komandytariuszy.

Inną ważną zaletą jest opodatkowanie. Sama spółka bowiem nie jest podatnikiem podatku dochodowego. Jego płatnikami są jedynie wspólnicy.

Kolejna korzyść związana jest z usługą naszej firmy – założenie spółki komandytowej w Krakowie. Twoja spółka powstanie szybko i bez żadnych problemów. Nie będziesz musiał wypełniać dokumentów, załatwiać formalności, biegać po urzędach. Wszystko zrobimy za Ciebie w przeciągu jednego, najwyżej dwóch tygodni. A Ty? Ty po prostu będziesz mógł szybciej realizować swoje cele, marzenia, pasje. Nie warto przejmować się problemami związanymi z utworzeniem firmy, skoro istnieje opcja założenie spółki komandytowej w Krakowie. Najlepiej wybrać proste rozwiązanie, bo za nim kryje się klucz do sukcesu. Czekamy na Ciebie, bo to właśnie z myślą o Tobie powstała nasza usługa.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe