• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówPakiet turbo ekspres paperless wraz z podpisem mobilnym SimplySign 3 lata

Dokumentacja podpisana podpisem kwalifikowanym

Dokumentacja podpisana podpisem kwalifikowanym to dokumenty elektroniczne, które zostały opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Kwalifikowany podpis elektroniczny jest to rodzaj podpisu cyfrowego, który spełnia określone wymagania prawne i techniczne, takie jak:
- podpis jest powiązany wyłącznie z podpisującym,
- podpis jest generowany przy użyciu klucza prywatnego, który jest przypisany wyłącznie do podpisującego,
- podpis jest tworzony przy użyciu środków kontroli tożsamości, które zapewniają jednoznaczne zidentyfikowanie podpisującego,
- podpis jest chroniony przed nieuprawnionym dostępem i niezmiennością.

Dokumenty elektroniczne opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym są równoważne z dokumentami pisemnymi opatrzonymi podpisem własnoręcznym. Tego rodzaju dokumenty posiadają wysoką wartość prawną, a ich autentyczność i integralność są chronione przed fałszowaniem. W związku z tym, dokumenty opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym są szeroko stosowane w różnych sektorach, takich jak finanse, administracja publiczna, medycyna czy handel.

Czym jest zestaw Simply Sign?

SimplySign to narzędzie umożliwiające podpisywanie dokumentów elektronicznych. Oferuje ono kilka różnych opcji podpisywania, takich jak kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis zaufany, podpis odręczny na ekranie lub podpis na papierze i zeskanowanie.

Zestaw Simply Sign składa się z aplikacji internetowej, która pozwala na łatwe i szybkie podpisywanie dokumentów online, a także z aplikacji mobilnej, dzięki której można podpisać dokumenty na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Pakiet turbo ekspres paperless daje możliwość szybkiego nabycia certyfikatu kwalifikowanego już w zaledwie 30 minut. Jest to opcja skierowana do podmiotów, którym zależy na szybkim przejściu przez procedurę.

Pakiet turbo ekspres paperless wraz z podpisem mobilnym SimplySign 3 lata

▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektronicznyDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki