• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOtwarcie spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stała się jedną z najczęściej wybieranych form na prowadzenie własnej działalności. Dzięki udogodnieniom jakie oferuje, jest najbardziej atrakcyjna wśród przedsiębiorców. Spółka z o.o. posiada osobowość prawną, a mogą ją założyć osoby fizyczne lub osoby prawne.

Otwarcie spółki z o.o rozpoczyna się w momencie notarialnego sporządzenia umowy spółki. Konieczne jest określenie, wysokości kapitałów zakładowych wnoszonych przez wspólników Wpis do rejestru przedsiębiorców – Krajowego Rejestru Sądowego jest najważniejszym krokiem, jaki przyszły przedsiębiorca musi wykonać. W tym celu konieczne jest wypełnienie i złożenie odpowiednich formularzy i załączników, z których każdy musi być poświadczony o zgodności podpisem notarialnym. Wymagane wnioski m.in.: KRS – W3 ( wniosek o rejestrację), KRS- WE, KRS- WK i KRS -WM. Oprócz tego konieczne jest jeszcze przedstawienie umowy spółki i listy z danymi wspólników wraz z ich wzorami podpisów. Otwarcie spółki z o.o może odbyć się na dwa możliwe sposoby: w formie „jednego okienka” lub przez internet. Ta druga opcja wymaga jednak złożenia specjalnych podpisów elektronicznych. Proces rejestracji spółki z o.o. jest długotrwały, ale na pewno bardzo opłacalny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest o otwarcie spółki z o.o. W celu uzyskania dodatkowy informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.