• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaOpodatkowanie spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybierają formą na prowadzenie działalności. Jej regulacje gwarantują, iż majątki własne wspólników są zabezpieczone, a ich odpowiedzialność za zobowiązania spółki jest ograniczona do wysokości wniesionych wkładów.

Opodatkowanie spółki z o.o. jest niejako podwójne, gdyż spółka podlega opodatkowaniu według zasad określonych w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych. Jako pierwszy opodatkowany jest dochód sp. z o.o. podatkiem dochodowym od osób prawnych CIT, a następnie opodatkowane podatkiem PIT są wypłacane wspólnikom dywidendy.

Podatki w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością mogą być bardzo wysokie, gdyż opodatkowanie spółki z o.o. jest duże. Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby w swojej spółce z o.o. ograniczyć niejako wysokość płaconych podatków zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Przygotują oni plan optymalizacji podatkowej mający na celu zmniejszenie opłat podatkowych, udzielą cennych wskazówek i wielu przydatnych porad.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.