Aktualizacja danych KRS przez internet

Wniesienie zmian do spółki zmusza przedsiębiorcę do zgłoszenia tego faktu w Krajowym Rejestrze Sądowym. Do niedawna wiązało się to z koniecznością uzupełnienie wielu formularzy, a następnie złożenia ich osobiście w odpowiednim urzędzie. To z kolei zmuszało przedsiębiorcę do spędzenia ogromnej ilości czasu w urzędowych kolejkach.

Aktualnie proces ten został znacznie uproszczony poprzez umożliwienie na samodzielne nanoszenie zmian za pomocą specjalistycznej aplikacji dostępnej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.
Aktualizacja danych KRS przez Internet polega na uzupełnieniu wirtualnych formularzy, zapieczętowaniu ich podpisem elektronicznym, a następnie przesłaniu do urzędu. Dokumenty muszą zostać zapisane w formacie PDF, otd, rtf, txt lub doc.
Bardzo ważne jest iż podpis elektroniczny w celu bezpieczeństwa koniecznie musi być weryfikowany kwalifikowanym certyfikatem zamieszczonym w rejestrze Narodowego Centrum Certyfikacji.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy szerzej omówią wyżej przedstawione zagadnienie.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar