• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOpłaty sądowe za rejestrację spółki z o.o.

Opłaty sądowe za rejestrację spółki z oo są bardzo często zmieniane. Obecnie opłata stała za złożenie wniosku o zarejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym jest ukształtowana na poziomie 1000 złotych.

Prócz tego opłaty sądowe za rejestrację spółki z oo są związane zamieszczeniem ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym na temat pierwszego wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Opłata z tym związana wynosi 500 złotych.
Mogłoby się wydawać, że koszty te są bardzo wysokie. Natomiast mam nadzieję, że jeśli masz zamiar założenia własnej spółki, to jednocześnie jesteś świadomy tego, że z tym związane są spore wydatki, które na etapie rejestracji spółki, dla każdego są takie same.
Pamiętaj, że aby móc zacząć działać w własnym przedsiębiorstwie, trzeba wcześniej ponieść pewne koszty z tym związane. Każdy przez to przeszedł. Jeśli masz pomysł na firmę, to możesz być pewien tego, że wszystkie pieniądze, które wydasz w procesie zakładania i rejestracji spółki, zwrócą Ci się niejednokrotnie.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.