• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta zakupu spółki z o.o.

Myślisz o założeniu własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Chcesz posiadać swoja firmę i cieszyć się niezależnością, elastycznością? Świetnie. Takie rozwiązanie daje perspektywę lepszej przyszłości. Dodatkowo spółka z o.o. zapewnia szereg korzyści dla każdego biznesmena. Ogranicza ryzyko wspólników poprzez wykluczenie ich majątku z odpowiedzialności za zobowiązania, może zostać założona nawet przez jednego członka, posiada osobowość prawną, jej kapitał zakładowy jest niski- wynosi 5 tyś złotych, a nie 100 tyś, jak w spółce akcyjnej. Wszystko świetnie, a czy jest jakiś problem? Stosunkowo drogi i czasochłonny koszt założenia i rejestracji. Jednak każdy problem da się rozwiązać. Jak to zrobić w tym przypadku? Skorzystać z doskonałej opcji, jaką jest oferta zakupu spółki z o.o. Dzięki niej dostaniesz gotową spółkę i działalność gospodarczą będziesz mógł zacząć już dwa dni po zakupie.

Taki wariant wybiera coraz więcej przedsiębiorców, są z niego zadowoleni, więc i Ty możesz być! Oferta zakupu spółki z o.o. to wygoda i oszczędność czasu, więc nie czekaj, tylko skorzystaj.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.