• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta rejestracji spółki komandytowej

Spółka komandytowa jest rodzajem działalności gospodarczej, w którym występują dwa rodzaje wspólników - komplementariusze i komandytariusze. Pierwsi odpowiadają za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem i są członkami aktywnymi, tzn. zajmują się sprawami spółki oraz reprezentują ją na zewnątrz. Drudzy za zobowiązania odpowiedzialni są tylko do wyznaczonej kwoty - jest to tzw. suma komandytowa. Są wspólnikami pasywnymi, mogą występować w roli pełnomocników.

Osoby chcące założyć własną działalność gospodarczą w tej formie, powinny wiedzieć, że proces rejestracji należy do zajęć długotrwałych, kosztownych, wymagających borykania się z wieloma formalnościami. Stąd też warto zwrócić uwagę na proponowany przez naszą firmę wariant - oferta rejestracji spółki komandytowej. Dzięki nam nie będzie konieczne wypełnianie żadnych wniosków - zajmiemy się tym. W dodatku czas oczekiwania na zarejestrowanie podmiotu to tydzień, najwyżej dwa.

Wybierając rozwiązanie oferta rejestracji spółki komandytowej zaoszczędzisz swój czas i nerwy, a także szybciej zaczniesz realizować swój pomysł na biznes. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.