• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta e-podpisu dla obcokrajowca

Aby cieszyć się łatwością w założeniu działalności warto skorzystać z oferta e-podpisu dla obcokrajowca. Jeżeli myśleli kiedyś Państwo o założeniu firmy w Polsce, ale przez swoje pochodzenie rejestracja jak i składanie dokumentów było utrudnione, teraz jest na to idealny czas!

Podpis elektroniczny dla obcokrajowca - o czym pamiętać?

Procedura założenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego jest niemal identyczna jak dla Polaków. Do potwierdzenia tożsamości osoba, która nie posiada obywatelstwa może użyć paszportu lub dowodu osobistego, nie jest potrzebny numer PESEL. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić, to dowód osobisty powinien znajdować się w Publicznym Rejestrze Autentycznych Dokumentów Tożsamości i Dokumentów Podróży, który publikowany jest przez Radę Unii Europejskiej. Swoją tożsamość można potwierdzić w dedykowanych punktach lub u notariusza.

Dzięki kwalifikowanemu podpisowi elektronicznemu można znacznie szybciej założyć działalność czy wysyłać dokumenty bez konieczności pojawienia się w urzędach. Dodatkowo elektroniczny podpis jest niezbędny do składania niektórych dokumentów firmowych, dlatego warto skorzystać z oferta e-podpisu dla obcokrajowca i zdobyć kwalifikowany podpis elektroniczny już dziś!

Pomoc w aktywacji e-podpisu dla obcokrajowców

Przeprowadzamy procedurę aktywacji podpisu elektronicznego - zaprasszamy do kontaktu.

Oferta e-podpisu PDFDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.