• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa w zakresie sprawozdawczości GUS

Dane liczbowe gromadzone przez Główny Urząd Statystyczny są niezbędne do przeprowadzania różnego rodzaju analiz, których efektem są statystyki informujące o kondycji różnych dziedzin gospodarki. Główny Urząd Statystyczny opracowuje dla podmiotów gospodarczych specjalne formularze, które zawierają potrzebne dane, obowiązkiem wybranych jednostek jest wypełnienie takich formularzy i dostarczenie w odpowiednie miejsce.

Obsługa w zakresie sprawozdawczości GUS to oferta kierowana do przedsiębiorców, którzy zostali wybrani do przeprowadzenia badania jako zespół reprezentacyjny lub ze względu na występowania określonego zjawiska objętego badaniem. Przedsiębiorca zobowiązany zostaje do zgromadzenie i udostępnienie odpowiednich danych statystycznych. Proces przekazania takich danych może okazać się bardzo problematyczny dla podmiotów gospodarczych.

Nasza Kancelaria zatrudnia ekspertów którzy specjalizują się w usłudze „obsługa w zakresie sprawozdawczości GUS”, pomagamy wszystkim przedsiębiorcom w wykonaniu obowiązków sprawozdawczych.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.