• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa transakcji zagranicznych

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym inwestowaniem, rozszerzaniem rynków zbytów. Bardzo często przedsiębiorstwa jako swój cel wyznaczają rynki zagraniczne, gdzie produkt może okazać się unikatowy i pozyskać szerokie grono klientów.

Obsługa transakcji zagranicznych wiązać się będzie z dużym ryzykiem i narzucać na przedsiębiorcę dodatkowe obowiązki. Nie zawsze druga strona transakcji okazuje się wiarygodnym kontrahentem. Kolejnym problemem może okazać się konieczność przeprowadzania rozliczenia w innej walucie. Jeśli przedsiębiorca prowadzi za granicą działalność gospodarczą, i ponosi związane z tym wydatki ma możliwość odzywania podatku od towarów i usług jaki została zapłacony w krajach należących do Unii Europejskiej.

Mając wiedzę na temat aktualnie obowiązujących przepisów przedsiębiorca może wiele zyskać, z drugiej strony nie mając świadomości swoich praw i obowiązków wiele może stracić. Obsługa transakcji zagranicznych jaka oferowana jest przez naszą firmę pomoże Państwu odpowiednio przeprowadzić rozliczenie z dokonanych transakcji handlowych i odzyskać zapłacony VAT. Korzystając z pomocy naszej firmy klient nic nie traci, może jednak wiele zyskać.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.