• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa transakcji zagranicznych

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym inwestowaniem, rozszerzaniem rynków zbytów. Bardzo często przedsiębiorstwa jako swój cel wyznaczają rynki zagraniczne, gdzie produkt może okazać się unikatowy i pozyskać szerokie grono klientów.

Obsługa transakcji zagranicznych wiązać się będzie z dużym ryzykiem i narzucać na przedsiębiorcę dodatkowe obowiązki. Nie zawsze druga strona transakcji okazuje się wiarygodnym kontrahentem. Kolejnym problemem może okazać się konieczność przeprowadzania rozliczenia w innej walucie. Jeśli przedsiębiorca prowadzi za granicą działalność gospodarczą, i ponosi związane z tym wydatki ma możliwość odzywania podatku od towarów i usług jaki została zapłacony w krajach należących do Unii Europejskiej.

Mając wiedzę na temat aktualnie obowiązujących przepisów przedsiębiorca może wiele zyskać, z drugiej strony nie mając świadomości swoich praw i obowiązków wiele może stracić. Obsługa transakcji zagranicznych jaka oferowana jest przez naszą firmę pomoże Państwu odpowiednio przeprowadzić rozliczenie z dokonanych transakcji handlowych i odzyskać zapłacony VAT. Korzystając z pomocy naszej firmy klient nic nie traci, może jednak wiele zyskać.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.