• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa księgowa firm w Małopolsce

Księgowość często sprawia w przedsiębiorstwach problemy. Dlaczego? Wymaga bowiem bieżącej znajomości przepisów. Ulegają one przecież ciągłej zmianie. Po drugie popełnienie w niej błędów skutkuje karą z Urzędu Skarbowego. Warto więc zastanowić się nad poleceniem usługi jej prowadzenia biurowi rachunkowemu, który za wszelkie omyłki ponosi pełną odpowiedzialność. Skoro trafiłeś na naszą stronę, możesz skorzystać z naszej oferty, jaką jest obsługa księgowa firm w Małopolsce.

Z chęcią zajmiemy się finansami w Twoim przedsiębiorstwie. Posiadamy duże doświadczenie, świadczymy usługi na wysokim poziomie. Wśród naszych atutów znajdziesz też profesjonalizm oraz umiejętność współpracy, dzięki czemu będziesz zadowolony z wyboru naszego biura. Będziemy dbać o Twoją wygodę i postaramy się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Obsługa księgowa firm w Małopolsce obejmuje każdą formę działalności gospodarczej- przedsiębiorstwa jednoosobowe oraz wszystkie rodzaje spółek. Prowadzimy księgowość w formie uproszczonej oraz pełnej. Jak zatem widać, każdy biznesmen może skorzystać z naszej usługi, do czego gorąco zachęcamy. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.