Gdzie kupić zarejestrowaną spółkę z o.o.

Chcesz posiadać własne przedsiębiorstwo? Zastanawiasz się, gdzie kupić zarejestrowaną spółkę z o.o.? – nie musisz daleko szukać. Nasza firma posiada takie spółki i prowadzi ich sprzedaż. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a będziesz miał możliwość zostać posiadaczem jednej z nich.
Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jakie posiadamy zostały już założone i zarejestrowane w KRS. Posiadają numery REGON i NIP. Dotychczas nie prowadziły jednak żadnej działalności, dlatego są czyste. Oznacza to, że nie mają żadnych zadłużeń, ani zobowiązań, a ich zakup jest w pełni bezpieczny.
Jeśli zależy ci na czasie i na tym, aby szybko wystartować z własną działalnością, to kup od nas spółkę z o.o.. Od razu po zakupie i dokonaniu wszystkich niezbędnych formalności będziesz mógł rozpocząć prowadzenie firmy. Nie będziesz musiał czekać tak długo, jak przy rejestracji.
A jeżeli będziesz potrzebował pieniędzy na rozkręcenie interesu, to bez większych problemów będziesz mógł wziąć kredyt. Nasze spółki posiadają bowiem zdolności kredytowe.
Myślałeś nad tym, gdzie kupić zarejestrowaną spółkę z o.o.? Teraz już wiesz. Nie musisz jej już szukać. Skontaktuj się z nami!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar