Proces założenia spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma działalności, która pozwala na zabezpieczenie majątku wspólników oraz zwiększenie wiarygodności firmy dzięki posiadaniu osobowości prawnej. Forma ta ma jeszcze szereg innych zalet. Np. łatwo w niej pozyskać kapitał- włączając nowego członka, a także mamy do czynienia z niskim kapitałem zakładowym, bo jedynie 5 tysięcy zł, a nie jak w przypadku spółki akcyjnej- 100 tysięcy. Jeśli też nie mamy odpowiedniej osoby, która mogłaby być naszym wspólnikiem, spółkę tą możemy założyć samodzielnie.

Jeśli natomiast chodzi o wady, to trzeba wspomnieć o tym, że proces założenia spółki z o.o. jest dosyć czasochłonny i skomplikowany i wymaga dopełnienia wielu formalności. Nie dość, że umowę trzeba sporządzić w formie aktu notarialnego, to jeszcze obowiązuje rejestracja w KRS.

Jeśli więc chciałbyś wyeliminować tą wadę, możesz zgłosić się o pomoc do naszej Kancelarii. Proces założenia spółki z o.o. przeprowadzimy szybko i bez komplikacji, a Ty nie będziesz się musiał niczym przejmować. Zarejestrujemy Twoje przedsiębiorstwo w ciągu tygodnia, najwyżej dwóch.

Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe