• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaObsługa kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych Warszawa

Obsługa kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych Warszawa – zajmujemy się kompleksową pomocą dla firm, które stawiają na solidną pomoc specjalistów.

Doświadczenie oraz wiedza w zakresie obowiązującego prawa pracy, prawa podatkowego, a także ubezpieczeń społecznych daje Klientom gwarancję profesjonalnej oraz efektywnej obsługi księgowej.

Oferujemy m.in. prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz dotyczącej urlopów, przygotowanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, z przebiegiem zatrudnienia, zmianą warunków pracy i płacy oraz rozwiązania stosunku pracy. Z pomocą naszego biura przedsiębiorcy będą mieć pewność, że wszelkie kwestie związane z ZUS oraz US zostaną załatwione terminowo.

Dodatkowo w ofercie naszej Kancelarii solidne wsparcie doradcze specjalistów, którzy umożliwiają bezpieczną optymalizację kosztów prowadzonej działalności.

Zachęcamy wszystkich do nawiązania współpracy z naszą kadrą ekspertów. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala nam najkorzystniej dopasować ofertę do jego potrzeb.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.