• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa kadrowo - płacowa firm Kraków

Obsługa kadrowo - płacowa firm Kraków to usługa, która związana jest bezpośrednio z księgowością i wykonywana może być za pomocą specjalistycznych programów samodzielnie przez właściciela przedsiębiorstwa lub zlecając sprawy związane z finansami i pracownikami zewnętrznym podmiotom.

Specjalista zajmuje się sporządzaniem umów o pracę, aneksów, zaświadczeń pracowniczych, dokumentacji i deklaracji do Urzędów Skarbowych i Zakładu Ubezpieczeń Skarbowych, przygotowywaniem niezbędnych formularzy, przeprowadzaniem konsultacji, korygowaniem nieprawidłowości, wykonywaniem obliczeń składników wynagrodzenia, wprowadzaniem informacji o zatrudnionym, zgłaszanie płatników, przygotowywanie raportów, ewidencjonowaniem urlopów itp.

Zewnętrzna obsługa jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwala ograniczyć koszta związane z administracją firmy, rzetelne i sprawne prowadzenie dokumentacji, a także wyręczenie pracodawcy w konieczności śledzenia zmian w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych.

Outsourcing jest usługa dostosowaną do indywidualnych potrzeb podmiotów gospodarczych, opierający się na nowoczesnych programach narzędziowych prowadzących do skutecznego działania na każdym polu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.