• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówNumer REGON spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Nowelizacja ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym wprowadziła ułatwienia dla przedsiębiorców, którzy w coraz płynniejszy sposób mogą przeprowadzić proces rejestracji spółki z o.o. Zmiana, która ostatnio została wprowadzona dotyczy numerów rejestracyjnych spółki, które niezbędne są do rozpoczęcia na rynku działalności gospodarczej. Numer REGON spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz numer NIP nadawane będą spółce automatycznie, oznacza to, że przedsiębiorca składają odpowiednie dokumenty w właściwym sądzie rejestrowym nie będzie musiał wykonywać dodatkowych czynności w celu pozyskania numeru NIP oraz REGON.

Cały proces rejestracja spółki z o.o. w KRS w dalszym ciągu wymaga jednak wykonania kilku formalności, bez których założenie spółki nie będzie możliwe. Jeśli nie chcą Państwo zajmować się formalnościami i wypełniać odpowiednich formularzy urzędowych zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii, która do kilku lat przeprowadza procesy rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zespół naszych ekspertów pomoże w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki