Kupię udziały w spółce z o.o.

Ostatnimi czasy często spotkać można ogłoszenia brzmiące: “ kupię udziały w spółce z o.o.”. Zgadza się, udziały również mogą być przedmiotem obrotu. Kiedy jednak decydujesz się na kupno udziałów spółki, powinieneś w pierwszej kolejności zorientować się, czy zdobycie ich nie jest ograniczone na mocy umowy spółki. Może również okazać się, że kupno udziałów wymaga wcześniejszej zgody zarządu spółki, zgromadzenia wspólników.

Dokładnie przeanalizuj umowę! Zwróć uwagę na ciążące na spółce zobowiązania, kondycję finansową firmy oraz czy dokumentacja księgowa prowadzona jest poprawnie. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi w spółce. Zwróć uwagę również na zobowiązania zbywcy udziałów do wniesienia dopłat do kapitału.

Jeśli wciąż masz jakieś pytania w tym temacie, skontaktuj się z nami! Z chęcią na nie odpowiemy! Pomożemy Ci również w kwestii zakupu udziałów. Możemy być Twoimi pośrednikami. Zda się na nasze doświadczenie, a wpisywanie frazy “kupię udziały w spółce z o.o.” nie będzie już konieczne!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar