• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

Spółka z o.o. jest spółką kapitałową, która posiada osobowość prawną. Ostatnio jest jedną z najczęściej wybieranych spółek na rynku. Posiada bowiem wiele zalet, które przyciągają przedsiębiorców.

Jeśli chcesz kupić spółkę, to nasza firma posiada nowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Każdy przecież dobrze wie, że rejestracja spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, pisanie umowy spółki i sporządzanie innych niezbędnych wniosków, nie jest łatwe. Lepiej jest zakupić spółkę z o.o., gdyż jest ona już zarejestrowana, posiada numery REGON i NIP. Nie musimy chodzić po urzędach i marnować cennego czasu.

Cały proces zakupu spółki jest bardzo krótki, a po dokonaniu wszystkich formalności możemy do razu rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Poza tym nowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż są zupełnie bezpieczne. Nie prowadziły jeszcze żadnej działalności na rynku i nie posiadają żadnych zadłużeń. To, że już istnieją i nie mają wobec nikogo zobowiązań sprawia także, że zwiększają się szanse na otrzymanie kredytu.

Chcesz kupić spółkę z o.o. i posiadać własną firmę? Zadzwoń do nas, a my znacznie ci to ułatwimy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.