• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno używanych spółek z o.o.

Chciałbyś podjąć się zadania, którym jest prowadzenie własnej firmy? Postanowiłeś, że powinna ona mieć postać spółki, ale wciąż brakuje Ci czasu na to, aby sfinalizować swój plan? Przeraża Cię cała procedura zakładania i rejestracji spółki? Spokojnie, na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie, a więc także w tej sytuacji jesteśmy w stanie Ci udzielić dobrej porady.

Być może hasło „kupno używanych spółek z o.o.” niewiele Ci mówi. Jednak warto zapoznać się z tą opcją, gdyż skorzystanie z niej ma wiele zalet. Zaczynając od szybkiej możliwości rozpoczęcia działalności (już w momencie zakupienia spółki, jest ona Twoją własnością, następnie pozostaje Ci jedynie weryfikacja danych w sądzie rejestrowym), poprzez brak wszelkich formalności (nasza firma jest w stanie załatwić wszystko za Ciebie, a Tobie pozostanie jedynie złożenie własnego podpisu na gotowych dokumentach), kończąc na licznych korzyściach, które niesie ze sobą kupno używanych spółek z o.o. (grono zaufanych Klientów, pozycja na rynku, staż przydatny w sytuacji zaciągania kredytu bankowego, itp.)

Jesteś zainteresowany? Chcesz zapytać nas o to, na czym polega nasze pośrednictwo w tym zadaniu? Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.