• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKupno spółki z o.o., która nie podjęła działalności 

Masz super pomysł na działalność i chcesz otworzyć swój biznes? Bardzo dobry pomysł! Posiadanie własnego przedsiębiorstwa przynosi przecież wiele korzyści, między innymi niezależność, elastyczność, bycie szefem i podejmowanie ważnych decyzji, wyznaczanie godzin pracy, które Ci odpowiadają.

Już teraz mamy dla Ciebie świetną ofertę - kupno spółki z o.o., która nie podjęła działalności . Dzięki niej nie będziesz musiał biegać po urzędach i zajmować się wypełnianiem wniosków rejestracyjnych. Otrzymasz za to możliwość kierowania przedsiębiorstwem już po dwóch dniach od daty transakcji zakupu, gdyż Twój podmiot jest już zarejestrowany w KRS, wyposażony w niezbędne numery NIP i REGON oraz posiada uregulowaną sytuację prawną.

Zachęcamy do skorzystania z opcji kupno spółki z o.o., która nie podjęła działalności. Przyniesie ona wiele korzyści. Będziesz mógł realizować wyznaczone cele, szybciej urzeczywistnić swój pomysł na biznes, osiągać sukcesy i cieszyć się życiem. Jedna oferta, a tak wiele zalet.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.