• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z 2013 roku

„Kupię spółkę z 2013 roku” - więc do dzieła! Osoba ambitna, która planuje założenie własnej działalności gospodarczej, wie dobrze czego szukać. W takiej sytuacji najlepiej będzie przeszukać prasę i Internet w celu znalezienia odpowiednich ofert przedsiębiorców, którzy chcą sprzedać swoją firmę.

Mogłoby się wydawać, że po znalezieniu ogłoszenia spełniającego wszelkie wymagania, wszystko będzie banalnie proste. Nie do końca, gdyż dopiero wtedy zaczynają się wszystkie niezbędne formalności i załatwienia związane z przejęciem/zakupem spółki od innego przedsiębiorcy.

W takiej sytuacji trzeba być pewnym, że dana spółka jest wolna od wszelkiego rodzaju zadłużeń. Najlepiej jest skorzystać z usług firmy mającej w swojej ofercie spółki już zakupione od innych przedsiębiorców lub „świeżo” założone w tym roku, które zostały poddane dokładnemu i szczegółowemu sprawdzeniu.

Jako firma jesteśmy dla Ciebie doskonałą gwarancją pomocy. W naszej ofercie znajdziesz spółki zarejestrowane w tym roku, nie posiadające ani zadłużeń, ani historii. Prócz tego na pewno zaciekawi Cię to, iż oferowane przez nas spółki na sprzedaż posiadają pełną zdolność kredytową, co w wielu przypadkach jest bardzo przydatne na etapie rozkręcania biznesu.

Pamiętaj, że marzenie „kupię spółkę z 2013 roku” samo się nie spełni. Marzeniom trzeba pomagać i to właśnie my oferujemy Ci tą pomoc – pomoc, która pozwoli Ci zrobić pierwszy krok do sukcesu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.