• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Każdego dnia w naszym kraju, najczęściej jakiś młody człowiek postanawia rozpocząć własną działalność. Zazwyczaj ma on już gotowy pomysł, wizję i chce ją wprowadzić w życie. Głównie do działania motywuje go marzenie o spełnieniu ambicji i chęć osiągnięcia sukcesu. Bezpośrednią przyczyną jest również chęć wzbogacenia się i powiększenia swojego majątku, co w państwie w którym bezrobocie wciąż rośnie, niejednokrotnie jest bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Nim jednak mu się to uda, spotka on na swojej drodze liczne przeszkody i bariery. Pierwszą z nich będzie już sam proces rejestracji, który może okazać się zbyt skomplikowany dla młodego przedsiębiorcy. Jeżeli jest on ambitny i zaradny, z pewnością poszuka wyjścia z tej sytuacji i prędzej czy później dojdzie do wniosku: „kupię gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością-to będzie najlepsze rozwiązanie”.

Kolejnym jego krokiem będzie zgłoszenie się do doradcy księgowego, który przekona go, że dokonał słusznego wyboru. Użyje do tego argumentów takich jak oszczędność czasu, nerwów czy zyskanie pewności o tym, że z jego pomocą cały proces przebiegnie bez najmniejszego problemu. Kolejnym etapem będzie znalezienie oferty, najlepiej zaspakajającej oczekiwania businessmana. Doradca w jego imieniu przeprowadzi całą transakcję, skompletuje całość dokumentów, a jeżeli ten sobie zażyczy, dokona również zmian w KRS. Możliwość rozpoczęcia działalności już w ciągu 1-2 dni oraz ograniczenie swojego udziału w całym procesie do minimum, z pewnością sprawi, że przedsiębiorca dojdzie do wniosku, że w momencie wypowiedzenia słów „kupię gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” podjął najlepszą z możliwych decyzji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych